Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik firmaların kendilerini ve ürünlerini tanıtmasını sağlayan, bunların en iyi şekilde anlatıldıkları görsellere verilen isimdir. Kurumsal kimlikler için oluşturulan görseller firmanın dışarıdan nasıl görünmek istediği ile alakalı olarak hazırlanmaktadır. Bu görsellerin hazırlanması ve hatasız olması firmalar için en önemli noktalar arasında yer almaktadır. Yapılan kurumsal kimlikler firmaların hatırlanması ve kullanıcıların akıllarına kazınması için en önemli silahlarıdır.

Kurumsal Kimlik Çalışmalarının Belirlenmesi
Kurumsal kimlik tasarımında logo çalışmalarından başlayarak web sitesine kadar her ayrıntıda markanızın isteklerini göz önüne alıyoruz. Kurumsal kimlik tasarımında sizlerden aldığımız brieflerden sonra hemen çalışmaya başlıyoruz. Bu süreçte öncelikle marka logosu ve marka renkleri üzerinde çalışmaya başlıyoruz. Daha sonra marka ismi, font kullanımı, slogan, kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosyalar, kutu tasarımları, kartlar, sertifikalar, markanızla ilgili ilanlar ve bayrak ile giydirmeleri ayarlıyoruz. Tabela tasarımı, promosyon tasarımı, mail şablonları, web sitesi, sosyal medya süreçleri gibi her türlü detayı planlıyoruz.
İşe logonuz ile başlıyoruz ve devamında sloganınız, kartvizit, broşür, katalog, antetli kağıt gibi tüm görsel içerik isteyen çalışmaların tamamını kapsıyor
Matbaa ve Dijital Baskı hizmetimiz var, çözüm ortaklarımız tüm baskı süreçlerini yönetiyor ve kontrol altında tutuyoruz.
Tasarımlarınız tamamlandıktan sonra revize sürecimiz başlıyor sizlerin onayına gönderiliyor ve onayınızdan geçerse baskıya gönderiliyor.

Referanslarımız

Müşterilerimizin başarıya ulaşması için sektör özelinde çözümler üretiyoruz.

Spotify
airbnb
pixfort
nike
netflix
7/24 Online Destek

Bizimle iletişime geçin