Google aramalarında her zaman üstte görünmek için Google Reklamlarını kulanın

Sadece potansiyel müşterileriniz için ödeme yapın

Profesyonelce hazırlanmış bir reklam yönetimi ile düşük bütçelerle yüksek verim almanız mümkün.

Google Ads

İşinizi büyütmenin en hızlıyolu

Hesap optimizasyonu sayesinde reklam bütçeniz daha verimli kullanılır, %85’lere varan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz. Web tasarımınızı ve hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi; Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapabilir, daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsiniz.

GOOGLE ADS PREMIER PARTNER ŞİRKET & PROFESYONEL EKİP
Reklamlarınız için Google Ads Premier Partner ve konusunda uzman çok geniş bir ekip ile çalışırsınız. Hesabınızın oluşturulması, anahtar kelimelerinizin ve reklamlarınızın hazırlanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri için kesintisiz yardım alırsınız. Reklam stratejileriniz doğrultusunda ekibimiz işinizi kolaylaştırmak için her aşamada size destek verir, iş yükünüzü azaltır.
Adwords Online Raporlama
Ücretsiz Telefon / E-Posta Desteği
Ek Hizmetler
google partner badge

Optimizasyon ile maximum performans, minimum maliyet

Hesabınız en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz, reklamlarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır. Yüksek kalite puanı hedefi ile Ads İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanmanız ve maliyetlerinizin düşürülmesi mümkün olur. Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz.

Address
Atatürk Cad. No:95/C Mahmutlar Mh. Alanya/ANTALYA
Email
info@pixelmedya.com
Phone
+90 532 151 74 45

Sıkça Sorulan Sorular

Google reklamları her zaman markanızın arama motorlarında öne çıkmasını sağlar. Direkt olarak arama sonuçlarında belirlediğiniz anahtar kelimeler ile potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmanızda etkili bir strateji olur. Google reklam hizmeti ile hem web sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilir hem de direkt olarak satış odaklı bir pazarlama stratejisi elde edebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi satmak ve daha fazla gelir elde edebilmek için reklam stratejisi oluşturabilirsiniz. Google reklam hizmeti ile rakiplerinizin önüne de geçebilirsiniz. Belirlediğiniz anahtar kelimelerde daha ön sırada yer almak için her zaman reklamları kullanabilirsiniz. Arama motorlarında en üstte çıkmanız için Google reklamları çok doğru bir yöntem olacaktır.

Google reklamları için farklı ödeme seçenekleri oluyor. Öncelikle tıklama başı maliyet ile birlikte ödeme sistemi var. Google Ads reklamlarınıza tıklama olduğunda ödeme yaptığınız sisteme dayanıyor. Bunun yanında farklı aksiyonları yerine getiren ziyaretçiler olduğunda da ödeme yapabilirsiniz. Web sitesinde kalma, anket doldurma gibi birçok seçenek ile de ödeme sistemi kullanılabilir. Google reklam hizmetlerinde her zaman tıklama başı ödeme oluyor. Bunun için de tıklama başı maliyet ve sizin bütçeniz çok önemlidir. Ödemeler belirli sayıda tıklama olduktan sonra sizlerin Google Ads hesabınızdan düşülür. Google reklamları ile daha geniş kitlelere ulaşmak ve markanızı etkili şekilde tanıtmak istiyorsanız her zaman ekibimize ulaşabilirsiniz.

Tıklama başına ödeme reklamcılığında yeniyseniz, büyük olasılıkla küçük bir test bütçesiyle başlayıp yolunuza devam etmek istersiniz. Ancak, Google reklam bütçesi içerisinde bir test sürümünü denemek, bütçe planlamasının arkasındaki gerçek kavramları öğrenmenize yardımcı olmaz. Bütçe planlamasını profesyonel bir şekilde anlamak istiyorsanız, kampanya hedefinizi ve hedef kitlenizi iyi tanımlamalı, ne kadar harcama yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz. Hedef kitlenizin davranışlarının, ilgi alanlarının, coğrafi konumunun ve kullandığı cihaz tipinin bir resmini oluşturmak bütçenizi doğru kullanmak açısından oldukça önemli kriterlerdir. İlk etapta ne amaçla reklam verdiğinizi belirlemeden bir bütçe hesaplamak neredeyse imkansızdır.

Google Ads sürekli yaşayan bir reklam paneli olarak düşünürsek takip edilmesi ve gerekirse revize edilmesi gereken reklam kampanyaları olabiliyor. Hangi reklam metni veya görseli daha çok ilgi görüyor tıklanıyor gibi bir çok detaylı raporu sizlerle de paylaşıyoruz

7/24 Online Destek

Bizimle iletişime geçin